Thursday, 2023-03-23, 6:50:08
Witaj Gość | RSS

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Holonkach Statystyki

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0


« 1 2 3 4 5 6 »

KLASA  VIII
Myślisz o wyborze szkoły średniej? Rozważ klasy o profilu cyberbezpieczeństwo!

To jest właśnie ten moment, kiedy uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych i ich rodzice zastanawiają się, jaką szkołę średnią wybrać. A może klasa o profilu cyberbepieczeństwa? Od przyszłego roku szkolnego pod patronatem MON 16 szkół z całej Polski rozpocznie program pilotażowy. W pakiecie kandydat ma zapewnione doskonałe warunki nauczania, unikalny program oraz gwarancje rozwoju zawodowego po ukończeniu szkoły.< ... Read more »
Wyświetleń: 321 | Dodał: Karol | Data: 2021-02-04

Nauka zdalna przedłużona do 14 lutego 2021r.

 

        Od poniedziałku, 1 lutego br. obowiązują dotychczasowe zasady funkcjonowania szkół i placówek. Zmienione zostały rozwiązania o organizacji nauki zdalnej na terenie szkoły, wprowadzono możliwość organizowania tzw. próbnych egzaminów szkolnych na terenie szkoły.

Uczniowie klas I–III szkół podstawowych oraz dzieci w wychowaniu przedszkolnym kontynuują naukę stacjonarną z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Uczniowie klas IV–VIII szkół podstawowych do 14 lutego br. będą nadal uczyć się zdalnie.

Ministerstwo Edukacji i Nauki

Dyrektor szkoły 
mgr Anna Kosińska

Wyświetleń: 316 | Dodał: Anna | Data: 2021-01-30

KONKURS PROFILAKTYCZNY
 
Wyświetleń: 311 | Dodał: Karol | Data: 2021-01-19

Uczniowie klas I-III wracają do szkół!
Od 18 stycznia 2021  rusza ponownie nauczanie stacjonarne w klasach 1-3 szkół podstawowych.

Powrót uczniów do szkół będzie możliwy jedynie w reżimie sanitarnym.

MEN wspólnie z GIS i MZ przygotował wytyczne dla szkół.

 

Wyświetleń: 294 | Dodał: Karol | Data: 2021-01-14

Wytyczne dla klas I-III szkół podstawowych

Powrót uczniów klas I-III do szkół będzie możliwy jedynie w reżimie sanitarnym. Wspólnie z GIS i MZ przygotowaliśmy wytyczne dla szkół.

Opracowane zasady mają na celu przede wszystkim zwiększenie bezpieczeństwa. Wytyczne te, w dużej mierze opierają się na zapisach znanych już np. z września 2020 r. Znajdują się w nich rekomendacje dotyczące zasad organizacji zajęć, higieny, czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń oraz powierzchni, organizowania gastronomii czy postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia u pracowników szkoły.

Zachęcamy do zapoznania się z wytycznymi.

Materiały

Wytyczne MEiN, MZ i GIS dla klas I-III szkół podstawowych
Wytyczne​_MEiN,​_MZ​_i​_GIS​_dla​_klas​_I-III​_szkół​_podstawowych.pdf 0.18MB
Wytyczne MEiN, MZ i GIS dla klas I-III szkół podstawowych
 
Wyświetleń: 284 | Dodał: Karol | Data: 2021-01-12

Wymagania na egzaminach ósmoklasisty 

Wymagania egzaminacyjne obowiązujące na egzaminach: ósmoklasisty i maturalnym w 2021 r., zniesienie obowiązku przystąpienia do egzaminu ustnego i egzaminu z jednego przedmiotu dodatkowego na poziomie rozszerzonym, a także umożliwienie zmiany deklaracji przystąpienia do egzaminu maturalnego – to główne kwestie, które zawiera rozporządzenie podpisane dziś, 16 grudnia br., przez Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka.

Wymagania egzaminacyjne

W 2021 r. egzaminy: ósmoklasisty i maturalny będą przeprowadzone wyjątkowo na podstawie wymagań egzaminacyjnych zawartych w dołączonych do rozporządzenia załącznikach, a nie jak w ubiegłych latach na podstawie wymagań określonych w podstawie programowej kształcenia ogólnego.

w przypadku egzaminu ósmoklasisty:

  1. z języka polskiego – z listy lektur obowiązkowych wykreślono Tędy i owędy Melchiora Wańkowicza,
  2. z matematyki – ograniczono wymagania dotyczące działań na pierwiastkach oraz stereometrii (brył przestrzennych),
  3. z języka angielskiego – z listy środków gramatycznych wykreślono czas past perfect oraz mowę zależną;

Arkusze egzaminacyjne

Do 31 grudnia br. Centralna Komisja Egzaminacyjna ogłosi na swojej stronie internetowej ( ... Read more »

Wyświetleń: 292 | Dodał: Anna | Data: 2021-01-12

BETLEJEMSKIE ŚWIATŁO POKOJU 2020
 
       W niedzielę, 13 grudnia br. do Polski dotarło Betlejemskie Światło Pokoju, które harcerze i harcerki należący do Związku Harcerstwa Polskiego odebrali tradycyjnie od słowackich skautów. Ogień rozpalający serca oraz rozświetlający mrok, przekazany został następnie do kolejnych parafii, a z nich wierni zanieśli do swoich domów. Pod takim hasłem „ Światło Służby” odbyło się w tym roku 30. przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju.
       Bp Piotr Sawczuk światło nadziei otrzymał 21 grudnia z rąk p. dyrektor mgr Anny Kosińskiej w imieniu hufca ZHP w Bielsku Podlaskim.
  ... Read more »
Wyświetleń: 450 | Dodał: Karol | Data: 2021-01-09

Konkurs fotograficzny

"FotoFerie z dziadkami"

Bielski Dom Kultury w Bielsku Podlaskim ul. 3 Maja 2 zaprasza na konkurs fotograficzny:"FotoFerie z dziadkami"
Regulamin w załączniku
Termin przyjęcia prac upływa 4 lutego 2021 r.
Za "pracę" uważamy 2 zdjęcia fotograficzne formatu A4, opisane po drugiej stronie w sposób wskazany w regulaminie.
 Artur Żukowski  

Załącznik :                                                                                                                                                 Dyrektor szkoły
Wyświetleń: 297 | Dodał: Karol | Data: 2021-01-08

 

Ferie 2021

W tym roku szkolnym ferie zimowe dla uczniów z całego kraju odbędą się w jednym terminie i potrwają od 4 do 17 stycznia 2021 r. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo swoich bliskich tegoroczne ferie uczniowie spędzą głównie w domach. Chcemy, aby czas odpoczynku był jednak inspirujący i ciekawy, dlatego będziemy zachęcać do skorzystania z ofert, przygotowanych przez naszych partnerów na czas wolny od zajęć lekcyjnych. 

Ferie z TVP

Rozrywka, ciekawe filmy i seriale, a także wciągające programy sportowe i lifestylowe – to główne propozycje przygotowane przez Telewizję Polską. W ramach emitowanego codziennie cyklu dynamicznych, 20-minutowych programów edukacyjnych każdy znajdzie coś dla siebie - miłośnicy piłki nożnej, tańca czy też młody koneser sztuki. Propozycje te z powodzeniem zaangażują całe rodziny do wspólnego i niezwykle interesującego spędzania czasu! 

Więcej informacji: www.gov.pl/web/edukacja/ferie-z-tvp-wyjatkowa-propozycja-dla-rodzin

Akcja „Ferie bez nudy”

< ... Read more »
Wyświetleń: 307 | Dodał: Karol | Data: 2021-01-03

Życzenia na Nowy Rok 2021 od Ministra Edukacji i Nauki

 

Z okazji Nowego Roku 2021 składam całemu środowisku polskiej oświaty i nauki zarówno w kraju, jak i poza granicami najserdeczniejsze życzenia pomyślności, zdrowia i radości.

Niech nadchodzący czas przyniesie dużo spokoju, optymizmu i nadziei.

Życzę wszelkiej pomyślności oraz realizacji wszystkich planów i zamierzeń.

Z wyrazami szacunku

Przemysław Czarnek
Minister Edukacji i Nauki

Wyświetleń: 293 | Dodał: Karol | Data: 2020-12-31

                            Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
przesyłamy najserdeczniejsze życzenia.
Niech będą one niezapomnianym czasem
Wyświetleń: 355 | Dodał: Karol | Data: 2020-12-19

FINAŁ WOJEWÓDZKI IGRZYSK DZIECI I MŁODZIEŻY W TENISIE STOŁOWYM
 
        W poniedziałek 14 grudnia 2020r. w Szkole Podstawowej w Dobrzyniewie Dużym odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci i Młodzieży w tenisie stołowym. Miło nam poinformować, że dziewczęta z naszej szkoły wywalczyły wicemistrzostwo województwa podlaskiego. Natomiast chłopcy zajmując III miejsce zostali brązowymi medalistami igrzysk.
Gratulujemy wielkiego sukcesu zawodnikom i opiekunowi!
Opracowała: Izabela Kosińska
Wyświetleń: 355 | Dodał: Karol | Data: 2020-12-15

Spot profilaktyczny o tematyce związanej z zapobieganiem hejtowi wśród dzieci i młodzieży.
Szanowni Państwo
Przesyłamy spot profilaktyczny o tematyce związanej z zapobieganiem hejtowi wśród dzieci i młodzieży. Filmik został nagrany z inicjatywy KGP, w ramach realizacji Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020”.
Z hejtem możemy się spotkać najczęściej na różnych portalach społecznościowych, forach, czy stronach internetowych. Użytkownicy Internetu czują się anonimowi i z tego powodu przekraczają granice dopuszczalnej krytyki czy wolności słowa. Zapominają, że nawet ukrywając swoją tożsamość pod pseudonim ... Read more »
Wyświetleń: 332 | Dodał: Karol | Data: 2020-12-14

FINAŁ GRUPY POŁUDNIOWEJ WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO
 W TENISA STOŁOWEGO
 Dnia 27.11.2020 r. w Dobrzyniewie Dużym odbyły się zawody w tenisa stołowego – FINAŁ GRUPY POŁUDNIOWEJ WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO. Reprezentacja chłopców ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Holonkach zajęła I miejsce wygrywając oba swoje mecze 4:2 ze Szkołą Podstawową w Wasilkowie i 4:1 ze Szkołą Podstawową w Dobrzyniewie Dużym.  Reprezentacja dziewcząt zajęła II miejsce przegrywając swój mecz finałowy ze Szkołą Podstawową w Dobrzyniewie Dużym 4:2. Obie drużyny ze Szkoły Podstawowej im. Jan ... Read more »
Wyświetleń: 334 | Dodał: Karol | Data: 2020-12-13

Wyświetleń: 322 | Dodał: Karol | Data: 2020-12-10

Konkurs "Moje bezpieczne ferie zimowe"
Wyświetleń: 350 | Dodał: Karol | Data: 2020-12-03

Konkurs plastyczny "Ubierzmy choinkę dla Jana Pawła II"
      Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie oraz Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie zapraszają dzieci przedszkolne oraz uczniów z klas I-III oraz IV-VI szkoły podstawowej do udziału w konkursie plastycznym zatytułowanym "Ubierzmy choinkę dla Jana Pawła II". Zadaniem konkursowym jest samodzielne stworzenie ozdoby świątecznej w formie zawieszki, którą będzie można udekorować choinkę  ... Read more »
Wyświetleń: 345 | Dodał: Karol | Data: 2020-11-13 
NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI !!!
      Kiedyś Rosja, Austria i Prusy na Polskę mieli chytre zakusy. Niestety w końcu im się udało i zagrabili Polskę całą. Przez długie 123 lata nie było Nas na mapie świata. I jak to czasem mówią dorośli nie bylo wtedy niepodległości. Co to jest niepodległość teraz wiem już na pewno. Każde dziecko dziś woła to polski dom, to polska szkoła. Co to jest niepodległość teraz wiem już na pewno. Zaraz po I wojnie światowej powstały piękne mapy już nowe. Tak właśnie nasza historia biegła, że Polska dzisiaj jest niepodległa.#Szkoładohymnu


 
Wyświetleń: 300 | Dodał: Karol | Data: 2020-11-11

Szkoła do hymnu 2020 – odśpiewaj hymn narodowy we wtorek, 10 listopada o godz. 11:11

Wyświetleń: 302 | Dodał: Karol | Data: 2020-11-10

Do 29 listopada br. przedłużamy zawieszenie zajęć stacjonarnych. Uczniowie klas I-III przechodzą na naukę zdalną.
Od poniedziałku, 9 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Tym samym, do 29 listopada br. przedłużamy zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych, uczniów i słuchaczy szkół ponadpodstawowych oraz słuchaczy szkół dla dorosłych i form pozaszkolnych (kursowych). Przedszkola, oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych i inne formy wychowania przedszkolnego będą funkcjonowały bez zmian.

Oznacza to, że uczniowie i słuchacze wszystki ... Read more »

Wyświetleń: 309 | Dodał: Karol | Data: 2020-11-04


Szanowni Państwo,
od soboty, 24 października obowiązują nowe zasady funkcjonowania szkół i placówek. Uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych, a
także wszystkich klas szkół ponadpodstawowych, słuchacze placówek kształcenia ustawicznego oraz centrów kształcenia zawodowego
przechodzą na naukę zdalną. Zawieszenie zajęć stacjonarnych dla tych uczniów potrwa do niedzieli, 8 listopada br.

Przedszkola i klasy I-III szkół podstawowych będą funkcjonowały bez zmian. Stacjonarnie pracują również szkoły w młodzieżowych
ośrodkach wychowawczych i młodzieżowych ośrodkach socjoterapii. Dyrektorzy szkół specjalnych i specjalnych ośrodków
szkolno-wychowawczych będą mogli sami w tym okresie decydować o trybie nauczania w klasach IV-VIII szkół podstawowych i w szkołach
ponadpodstawowych.

Szczegóły dotyczące zmian w funkcjonowaniu szkół i placówek
znajdą Państwo na stronie:
https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszamy-na-dwa-tygodnie-zajecia-stacjonarne.
Proszę o przekazanie tej informacji ws ... Read more »
Wyświetleń: 303 | Dodał: Karol | Data: 2020-10-25

Kompleksowa Profilaktyka Wad Postawy"
       Zapraszamy Państwa do udziału w kolejnej edycji programu „Kompleksowa Profilaktyka Wad Postawy”.
Grupę docelową stanowią: dzieci z klas I, IV i VI szkoły podstawowej. W ramach projektu, u dzieci zgłoszonych do programu, zostaną przeprowadzone bezpłatne badania diagnostyczne wad postawy. Podczas indywidualnej konsultacji z Fizjoterapeutą zyskacie Państwo pełną informację na temat ewentualnie występujących schorzeń u Waszego dziecka i wynikających z nich zagrożeń.
Trójwymiarowa analiza kręgosłupa 4D przy użyciu sprzętu Diers  to nieinwazyjna metoda pomiaru kręgów oraz poszczególnych odcinków tej części szkieletu przy użyciu metody światło-optycznej. Wyniki badań wyświetlają się w formie cyfrowej na monitorze zaraz po przeprowadzeniu analizy. ... Read more »
Wyświetleń: 353 | Dodał: Karol | Data: 2020-09-08

Organizacja pracy szkół i placówek w roku szkolnym 2020/2021 w warunkach epidemii.
Szanowni Państwo,
wspólnie z GIS i MZ przygotowaliśmy wytyczne sanitarne dla szkół i placówek, które będą obowiązywały od 1 września 2020 r. Na ich podstawie mogą Państwo już przygotowywać wewnętrzne regulaminy lub procedury funkcjonowania szkoły i placówki w czasie epidemii. Wytyczne załąc ... Read more »
Wyświetleń: 379 | Dodał: Karol | Data: 2020-08-28

ODBIÓR ZAŚWIADCZEŃ Z EGZAMINU ÓSMOKLASISTY
 
 
       Zaświadczenia z egzaminów ósmoklasisty będzie można odebrać w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Holonkach w dniu 31.07.2020 r. (piątek) w godz. od 11.00 do 14.00.
      Osoby odbierające zaświadczenia zobowiązane są do zachowania zasad reżimu sanitarnego.
 
Wyświetleń: 326 | Dodał: Karol | Data: 2020-07-30

Informacja dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej
z 28 lipca 2020 r.

 dotycząca ogłoszenia wyników egzaminu ósmoklasisty przeprowadzonego

 w czerwcu i lipcu 2020 r. 

Załącznik: Informacja dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 28 lipca 2020 r. dotycząca ogłoszenia wyników egzaminu ósmoklasisty przeprowadzonego w czerwcu i lipcu 2020 r.             

Wyświetleń: 294 | Dodał: Karol | Data: 2020-07-29

Bielski Dom Kultury Konkurs Fotograficzny
"Moja mała Ojczyzna-PODLASKIE"Wyświetleń: 323 | Dodał: Karol | Data: 2020-07-01

WAKACYJNE POGOTOWIE BEZPIECZEŃSTWA

Zapoznasz klikając w link:   wakacyjne pogotowie bezpieczeństwa.
Żródło: KPP w Bielsku Podlaskim
Wyświetleń: 323 | Dodał: Karol | Data: 2020-06-22

Dół formularza
„STOP PAPIEROSOM” - KOLEJNY FILM Z CYKLU
"PROFILAKTYKA W KADRZE”
 

Jakie są konsekwencje palenia papierosów przez młodzież? W jaki sposób negatywne zjawisko nikotynizmu widzą sami młodzi ludzie? Dzisiaj prezentujemy kolejny film profilaktyczny, w ramach inicjatywy "Profilaktyka w kadrze". Bielska Policja realizuje taką formę profilaktyki, aby przypomnieć młodym ludziom o bezpieczeństwie podczas zbliżających się wakacji.

Przedstawiciele Kom ... Read more »
Wyświetleń: 346 | Dodał: Karol | Data: 2020-06-19

Malowanka profilaktyczna związana z Dniem Dziecka

Szanowni Państwo,

przesyłamy celem publikacji na Państwa stronach internetowych kolejną propozycję profilaktyczną. Tym razem jest to malowanka profilaktyczna związana z Dniem Dziecka oraz zasadami bezpieczeństwa odnośnie zbliżającego się sezonu letniego. W załączniku dodajemy też życzenia z okazji dzisiejszego święta.
Sylwia Bagniuk
inspektor
Zespołu ds. Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii
Wydziału Prewencji
Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim 
    
Załącznik:
Malowanka
Wyświetleń: 344 | Dodał: Karol | Data: 2020-06-01

Wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania w 2020 r. egzaminów:

Szanowni Rodzice i Uczniowie klasy VIII

16, 17 i 18 czerwca 2020 roku spotykamy się na egzaminie kończącym szkołę podstawową.

Bez przystąpienia do niego, uczeń nie może ukończyć szkoły .

W związku z sytuacją epidemiczną pojawiły się dodatkowe procedury, z którymi proszę się zapoznać:

Wyświetleń: 327 | Dodał: Karol | Data: 2020-05-22


 

Ustalony przez Ministra Edukacji Narodowej harmonogram postępowania rekrutacyjnego do szkół dla młodzieży dostosowany został do zmienionego terminu przeprowadzanych egzaminów ósmoklasisty, w tym terminu wydania zaświadczenia o wyniku tego egzaminu przez okręgowe komisje egzaminacyjne.

Wnioski o przyjęcie do szkół ponadpodstawowych

Wniosek o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej wraz z dokumentami będzie można składać w dwóch etapach:

  • od 15 czerwca do 10 lipca br. – termin na złożenie wniosku i uzupełnienie
    go o świadectwo ukończenia szkoły. 
  • od 31 lipca – do 4 sierpnia br. – termin na uzupełnienie wniosku o zaświadczenie o wyniku egzaminu ósmoklasisty oraz na zmianę przez kandydatów wniosków o przyjęcie, w tym zamianę szkół, do których będą kandydować.

Od 15 do 22 czerwca br. będzie można składać wnioski do szkoły ponadpodstawowej dwujęzycznej, oddziału dwujęzycznego, oddziału międzynarodowego, oddziału przygotowania wojskowego w szkole ponadpodstawowej, oddziałów wymagających od kandydatów szczególnych indywidualnych predyspozyc ... Read more »

Wyświetleń: 382 | Dodał: Karol | Data: 2020-05-21

Europejski Dzień Języków  – zabawa, nauka i motywacja do pracy.
 
                Witamy wszystkich serdecznie.  Zapraszamy uczniów i nauczycieli do wysłuchania i obejrzenia tego, co przygotowałyśmy w związku z  Europejskim Dniem Języków . Dzień ten ogłosiła Rada Europy w 2001 roku pragnąc zwrócić szczególną uwagę na znaczenie nauki języków oraz poprawić świadomość istnienia i szacunek dla wszystkich języków . Wszyscy wiemy, że nauka języków przynosi wiele korzyści zarówno młodym, jak i starszym ludziom. Warto znać choćby te najważniejsze słowa, powitania w różnych językach.< ... Read more »
Wyświetleń: 610 | Dodał: Karol | Data: 2020-05-14

KONKURS PLASTYCZNY W BIBLIOTECE
            W dniach 22.04.2020- 05.05.2020  w naszej szkole trwał konkurs plastyczny organizowany przez bibliotekę szkolną. Odbył się on w związku  ze Światowym Dniem  Książki i Praw Autorskich oraz  Ogólnopolskim Tygodniem  Bibliotek. Uczniowie klas I- III wykonywali ilustracje do wierszy  Juliana Tuwima i Jana Brzechwy.
            Dziękuję następującym uczniom za wykonanie ciekawych prac: Julii Kamińskiej, Laurze Zalewskiej, Monice Olendzkiej, Dawidowi Smorczewskiemu i Pawłowi Olszewskiemu.
Wyświetleń: 385 | Dodał: Karol | Data: 2020-05-10

   

 
Mój dar świętemu Janowi Pawłowi II
w dniu Jego 100 urodzin
 

Drodzy rodzice i uczniowie Szkoły im. Jana Pawła II w Holonkach
... Read more »
Wyświetleń: 498 | Dodał: Karol | Data: 2020-05-08


#zostańwdomu z Dobromisiem
Przygotowaliśmy dzieciom bajki edukacyjne, które obrazują zagrożenia wynikające z niewłaściwego lub nieostrożnego zachowania w domu. Obejrzyjcie bajkę z dziećmi, wykonajcie pracę plastyczną, komiks, plakat, kolaż, ukazując jak bohater bajki powinien poprawnie się zachować. Sfotografujcie swoje prace i wyślijcie do nas na adres: profilaktyka.wprew.kwp@bk.policja.gov.pl.
Mając na względzie potrzebę ciągłego utrwalania zasad szeroko rozumianego bezpieczeństwa organizujemy akcję informacyjno-edukacyjną pn. #zostańwdomu z Dobromisiem.
Akcja skierowana jest do dzieci w wieku 5-9 lat. Z myślą o nich, co tydzień, w ponied ... Read more »
Wyświetleń: 365 | Dodał: Karol | Data: 2020-04-30
 
SZANOWNI PAŃSTWO,
 
Od września rozpoczną funkcjonowanie Odziały Przygotowania Wojskowego (OPW), które stanowią ofertę edukacyjną realizowaną w szkołach ponadpodstawowych na terenie całego kraju.
Z terenu administrowanego przez WKU w Bielsku Podlaskim (powiaty: siemiatycki, bielski, hajnowski i wysokomazowiecki) powyższą ofertę będzie mogła przedstawić szkoła z Ciechanowca tj. ZSOiZ w Ciechanowcu, która już od wielu lat zaangażowana jest w projekty ... Read more »
Wyświetleń: 716 | Dodał: Karol | Data: 2020-04-29

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO , PUNKTU        PRZEDSZKOLNEGO I KLASY „I”     

   
Lista przyjętych dzieci - rekrutacja na rok szkolny 2020/2021                     

 
 
Wyświetleń: 362 | Dodał: Karol | Data: 2020-04-27

Kształcenie na odległość w szkołach i placówkach przedłużone do 24 maja br.

24.04.2020

Do 24 maja br. przedłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty. Nauka będzie się odbywać na odległość. Dziś, 24 kwietnia br. Minister Edukacji Narodowej podpisał nowelizację stosownego rozporządzenia.

Grafika z tekstem: Kształcenie na odległość w szkołach i placówkach oświatowych przedłużone do 24 maja br.
Wyświetleń: 402 | Dodał: Karol | Data: 2020-04-24

Harmonogram egzaminów ósmoklasisty

24.04.2020

Egzamin ósmoklasisty będzie przeprowadzony od 16 do 18 czerwca br.

 

Zgodnie z zapowiedzią z wyprzedzeniem informujemy o terminach egzaminów. Od samego początku zależało nam na tym, by je przeprowadzić tak, aby nikt nie czuł się pokrzywdzony w tej sprawie, a z drugiej strony, by przeprowadzić je maksymalnie bezpiecznie. Wierzę, że ten dodatkowy czas, który będą mieli uczniowie na przygotowanie się do egzaminów przełoży się na ich dobre w ... Read more »

Kategoria: Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Holonkach | Wyświetleń: 413 | Dodał: Karol | Data: 2020-04-24

Kształcenie na odległość w szkołach i placówkach przedłużone do 26 kwietnia br.

Do 26 kwietnia br. przedłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty – to przepis ujęty w podpisanym dziś, 9 kwietnia br. rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej.

Grafika z napisem Kształcenie na odległość w szkołach i placówkach przedłużone do 26 kwietnia br.

Przypomnijmy, że w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19, zmieniliśmy przepisy, dzięki którym możliwe jest prowadzenie kształcenia na odległość w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych. Określiliśmy również zasady prowadzenia nauczania na odległość i stworzyliśmy możliwość oceniania i klasyfikowania uczniów.

W czasie ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych związanego z zagrożeniem epidemiologicznym nauka jest realizowana na odległość. Za jej organizację odpowiada dyrektor szkoły. 

Bezpieczeństwo uczniów i ich możliwości psychofizyczne priorytetem ... Read more »

Kategoria: Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Holonkach | Wyświetleń: 444 | Dodał: Karol | Data: 2020-04-14

     Najserdeczniejsze życzenia   zdrowych, radosnych, spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, wszelkiej pomyślności i radości dla uczniów, rodziców oraz przyjaciół szkoły. Niech nadchodz ... Read more »

Wyświetleń: 436 | Dodał: Karol | Data: 2020-04-10

 Informujemy, że od 9 do 14 kwietnia br. w szkołach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna. W czwartek, 9 kwietnia i piątek, 10 kwietnia br. szkoły nie będą prowadzić zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uczniami w formie kształcenia na odległość ani zajęć opiekuńczych (świetlicowych) dla uczniów.

Kategoria: Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Holonkach | Wyświetleń: 385 | Dodał: Karol | Data: 2020-04-07

 

Kategoria: Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Holonkach | Wyświetleń: 347 | Dodał: Karol | Data: 2020-03-31

Szanowni Rodzice!
Drodzy uczniowie klasy VIII


Szkoła przystępuje do PRÓBNEGO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY


W dniach 30.03 – 01.04 /trzy dni/ w godz. 9.00 rozpocznie się próbny egzamin ósmoklasisty. Wszyscy uczniowie rozwiązują test, który znajduje się na stronie cke.gov.pl lub oke.lomza.pl,w przewidzianym czasie, czyli;


30 marca – język polski – 120 minut

31 marca – matematyka – 100 min

... Read more »

Kategoria: Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Holonkach | Wyświetleń: 396 | Dodał: Karol | Data: 2020-03-30

Nauka zdalna - Nowa Era

Wersje elektroniczne podręczników Nowej Ery do klas 1-8*

Wyświetleń: 400 | Dodał: Karol | Data: 2020-03-28

OGŁOSZENIE

Adresy mailowe i numery kontaktowe do nauczycieli są w zakładce - KONTAKT Z NAUCZYCIELAMI.

 

 

Kategoria: Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Holonkach | Wyświetleń: 416 | Dodał: Karol | Data: 2020-03-27

Szanowni Państwo!

 

Na podstawie §8 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz. U. poz. 433), mając na względzie prewencję z uwagi na zagrożenie związane z koronawirusem wywołującym chorobę COVID-19, z dniem 26 marca 2020 r. do odwołania, zawieszeniu ulega bezpośrednie przyjmowanie interesantów w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Holonkach.

W sprawach pilnych należy kontaktować się za pośrednictwem e - maila:  spholonki@bransk.pl, listownie lub telefonicznie.< ... Read more »

Kategoria: Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Holonkach | Wyświetleń: 443 | Dodał: Karol | Data: 2020-03-27

Kształcenie na odległość – nowe regulacje prawne

20.03.2020

Zmieniliśmy przepisy, dzięki którym możliwe jest prowadzenie kształcenia na odległość w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapo ... Read more »

Kategoria: Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Holonkach | Wyświetleń: 383 | Dodał: Karol | Data: 2020-03-23

Formularz logowania
Wyszukiwanie
Kalendarz
«  March 2023  »
MoTuWeThFrSaSu
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Copyright MyCorp © 2023
 
Administrator strony- Karol Kosiński