Thursday, 2023-02-09, 1:43:13
Witaj Gość | RSS

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Holonkach Statystyki

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0


4:13:50
Akcja informacyjno-edukacyjna pn. #zostańwdomu z Dobromisiem.

#zostańwdomu z Dobromisiem
Przygotowaliśmy dzieciom bajki edukacyjne, które obrazują zagrożenia wynikające z niewłaściwego lub nieostrożnego zachowania w domu. Obejrzyjcie bajkę z dziećmi, wykonajcie pracę plastyczną, komiks, plakat, kolaż, ukazując jak bohater bajki powinien poprawnie się zachować. Sfotografujcie swoje prace i wyślijcie do nas na adres: profilaktyka.wprew.kwp@bk.policja.gov.pl.
Mając na względzie potrzebę ciągłego utrwalania zasad szeroko rozumianego bezpieczeństwa organizujemy akcję informacyjno-edukacyjną pn. #zostańwdomu z Dobromisiem.
Akcja skierowana jest do dzieci w wieku 5-9 lat. Z myślą o nich, co tydzień, w poniedziałkowe południe na stronie podlaskiej Policji zostanie zamieszczona bajka edukacyjna. Każdorazowo dotyczyć będzie innego aspektu bezpieczeństwa, przedstawiając niewłaściwe lub nieostrożne zachowanie bohatera.
Warunkiem uczestnictwa w akcji jest wykonanie pracy plastycznej, plakatu, gry planszowej, komiksu, kolażu itp. Prace powinny dotyczyć prawidłowego zachowania się w odniesieniu do zamieszczonej bajki edukacyjnej. Następnie prace należy sfotografować i przesłać zdjęcia na adres email: profilaktyka.wprew.kwp@bk.policja.gov.pl
Wraz z pracą należy dołączyć informację dotyczącą danych dziecka (imię i nazwisko autora, wiek, nazwa placówki, do której uczęszcza oraz telefon kontaktowy do opiekuna/rodzica) oraz fotografię własnoręcznie podpisanej zgody bądź fotografię własnoręcznie przepisanej zgodny na przetwarzanie danych osobowych i rozpowszechnianie wizerunku uczestnika akcji (RODO) (patrz załączniki)
Nadesłane prace będą zamieszczone na stronie podlaskiej Policji, zaś na twórców najciekawszych z nich czekać będą upominki.
 

Pliki do pobrania :

Regulamin akcji
Oświadczenie /zgoda na przetwarzanie danych osobowych (RODO)


 
Wyświetleń: 355 | Dodał: Karol | Rating: 0.0/0
Formularz logowania
Wyszukiwanie
Kalendarz
«  April 2020  »
MoTuWeThFrSaSu
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Copyright MyCorp © 2023
 
Administrator strony- Karol Kosiński