Statystyki

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Od wielu lat w Szkole Podstawowej w Holonkach odbywają się Gminne Mistrzostwa w Tenisie Stołowym. W tym roku 2 grudnia do rywalizacji w tenisie stołowym przystąpiło 26 uczniów: 13 dziewcząt i 13 chłopców ze Szkół  Podstawowych z Mnia, Domanowa Chojewa i Holonek. Dyrektor szkoły p. Dorota Zaleska powitała drużyny dziewcząt i chłopców, opiekunów szkół i sędziów czuwających nad prawidłowym przebiegiem zagrywek setowych. Rozgrywki zostały przeprowadzone systemem pucharowym.

I miejsce zdobyła SP w Domanowie,

II miejsce SP w Holonkach,

III - SF w Chojewie

IV miejsce SP w Mniu.

Trzy pierwsze miejsca drużyn dziewcząt i chłopców  zostały nagrodzone pucharami , czwarte dyplomem. Indywidualnie uczniowie otrzymali medale: I miejsce Kazimierska Weronika i Kuczyński Paweł , II - Muczyńska Weronika i Wróblewski Rafał, III miejsce Zabłocka Aleksandra i Antoszuk Kamil. Zawody zostały przeprowadzone w miłej atmosferze i zdrowej rywalizacji sportowej.Do zobaczenia za rok.

... Read more »
Kategoria: Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Holonkach | Wyświetleń: 1082 | Dodał: anmark | Data: 2014-12-02