Sunday, 2023-01-29, 7:54:43
Witaj Gość | RSS

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Holonkach Statystyki

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0


5:00:35
II Podlaska Konferencja Rad Rodziców

II Podlaska Konferencja Rad Rodziców

 

Fundacja „Rodzice Szkole” i Podlaski Kurator Oświaty zapraszają na II Podlaską Konferencję Rad Rodziców. Wydarzenie skierowane do rodziców, dyrektorów, nauczycieli i wszystkich zainteresowanych funkcjonowaniem rad rodziców odbędzie się 26.11.2019 w Białymstoku.

 

II Podlaska Konferencja Rad Rodziców to szczególne spotkanie, w którym udział wezmą eksperci i wieloletni aktywni działacze na rzecz rad rodziców. W czasie prelekcji poruszone zostaną kwestie dotyczące skutecznej współpracy rady rodziców z dyrektorem szkoły, metod finansowania jej działalności a także obowiązków i praw rad rodziców.

 

Rodzice mogą pomóc dostosować szkołę swoich dzieci do wyzwań współczesności.

Zorganizowanie zajęć z robotyki czy dodatkowych lekcji języka obcego to świetny przykład

działania rady rodziców. Nie wszyscy wiedzą, że rada może coś więcej, niż tylko zbierać składki na pomoce plastyczne w szkole. Czas to zmienić – komentuje Wojciech Starzyński, Prezes Zarządu Fundacji „Rodzice Szkole”, która zaprasza na Konferencję.

 

W trakcie spotkania uczestnicy dowiedzą się, co jeszcze może rada rodziców oraz jak jej prawa i obowiązki są uregulowane w aktualnych przepisach prawnych. Ważną kwestią, która będzie poruszona podczas II Podlaskiej Konferencji Rad Rodziców jest nawiązanie partnerstwa z dyrektorem szkoły, który jest ważnym sojusznikiem w działalności rady rodziców. Przygotowanie dokumentów finansowych czy kwestie związane z budżetem, to dylematy, z którymi mierzy się wiele rad rodziców. W czasie wydarzenia specjaliści pomogą zrozumieć, o co chodzi i jak sobie radzić z trudnościami.

 

Podczas konferencji omawiamy pytania zadawane naszej Fundacji przez rodziców z całej Polski. To nie są wymyślone problemy, tylko prawdziwe wyzwania, z którymi stykają się rady rodziców każdego dnia – podsumowuje Wojciech Starzyński.

 

II Podlaska Konferencja Rad Rodziców odbędzie się 26.11. 2019r w Podlaskim Urzędzie

Wojewódzkim przy ul. A. Mickiewicza 3 w Białymstoku.

 

Zapisy prowadzone są za pomocą formularza na stronie http://www.radyrodzicow.pl/ oraz

http://rodziceszkole.edu.pl/ .

 

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Kategoria: Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Holonkach | Wyświetleń: 476 | Dodał: Karol | Rating: 0.0/0
Formularz logowania
Wyszukiwanie
Kalendarz
«  November 2019  »
MoTuWeThFrSaSu
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Copyright MyCorp © 2023
 
Administrator strony- Karol Kosiński