Sunday, 2023-01-29, 8:04:41
Witaj Gość | RSS

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Holonkach Statystyki

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0


9:37:08
Choinka szkolna

           ”Choinka szkolna”

           18 stycznia 2018 r. był dniem wyjątkowym dla naszej szkoły. W tym dniu odbyła się bowiem ”Choinka szkolna”. Ta impreza ma charakter środowiskowy i długoletnią, trudno nawet ustalić jak długą, tradycję.

W sali gimnastycznej naszej szkoły zebrali się wszyscy: uczniowie, rodzice, zaproszeni goście: Wójt Gminy Brańsk Pan Andrzej Jankowski, Ksiądz Andrzej Boguszewski, Dyrektor GOUK Pan Maciej Bobel, radni Gminy Brańsk i nauczyciele.

Tego dnia za oknem leżał śnieg, temperatura była lekko minusowa, ale w sercach zrobiło się cieplej, gdy rozbrzmiały pierwsze dźwięki muzyki a dzieci rozpoczęły tańce. Ważnym wydarzeniem w czasie trwania choinki były: polonez w wykonaniu uczniów klas VI i VIII oraz występ klasy III, która wystawiła „Jasełka” przeplatane kolędami. Za oba występy uczniowie zostali nagrodzeni głośnymi brawami.

Punktem kulminacyjnym choinki było jednak przybycie Mikołaja z workiem pełnym prezentów. Każde dziecko zostało obdarowane wspaniałą paczką z obietnicą, że za rok Mikołaj do nas powróci. Fundatorami prezentów byli Wójt Gminy Brańsk Pan Andrzej Jankowski, Pan Maciej Bobel oraz radni Gminy Brańsk. Po otrzymaniu prezentów wspaniała zabawa trwała dalej.

Bogaty i ciekawy program choinki szkolnej sprawił, że owe wydarzenie z pewnością na długo zapadnie w pamięci wszystkich zebranych. Jesteśmy dumni, że udało nam się zachować tradycję takiej wspaniałej imprezy, która tworzy klimat szkoły a po latach staje się okazją do wspomnień. Niewiele szkół może się tym pochwalić!

 

Kategoria: Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Holonkach | Wyświetleń: 506 | Dodał: Karol | Rating: 0.0/0
Formularz logowania
Wyszukiwanie
Kalendarz
«  January 2019  »
MoTuWeThFrSaSu
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Copyright MyCorp © 2023
 
Administrator strony- Karol Kosiński