szkola.jpg                                                                                                          Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w  Holonkach


       

                       
       
   Adres:       Holonki 67, 17-120 Brańsk tel/fax 85 7373523
Kategorie sekcji
Statystyki

Ogółem online: 1
Gości: 1
Użytkowników: 0

Artykuły

Główna » Artykuły » Moje artykuły

Ślubowanie Klasy Pierwszej

Witaj, pierwsza klaso!” – usłyszeliśmy 28 października 2013 r., w Szkole Filialnej w Chojewie, kiedy to dziewięcioro pierwszoklasistów miało swoje święto. Był to bardzo ważny dzień w ich szkolnym życiu, ponieważ zostali przyjęci do grona braci uczniowskiej i stali się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły.Na początku dzieci wystąpiły w programie artystycznym, który przygotowywały od początku roku szkolnego. Śpiewały piosenki, recytowały wiersze, pięknie wygłaszały swoje role.
 Nad przygotowaniami czuwała ich wychowawczyni P. E. Szepietowska. Momentem, na który wszyscy czekali, była wyjątkowa chwila, w której pierwszoklasiści wygłosili tekst uroczystego ślubowania, następnie Pani dyrektor Dorota Zaleska wielkim ołówkiem pasowała każdego na ucznia Szkoły Podstawowej im. Ks. Stefana Kard. Wyszyńskiego w Chojewie.
 Pełnoprawnymi uczniami stali się: Brzozowska Agnieszka, Danilczuk Agata, Falkowska Karolina, Górska Katarzyna, Górski Krzysztof, Kamińska Magda, Kamiński Jakub, Kozłowski Hubert, Wawrzeniuk Weronika. 
Ciepłe słowa do swoich młodszych kolegów i koleżanek skierowali też najstarsi uczniowie . Nowo przyjęci otrzymali również upominki i książeczki SKO z symboliczną wpłatą z Banku Spółdzielczego i tradycyjnie przybory szkolne od Wójta Gminy Brańsk. 
Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem, który przygotowali rodzice.

Kategoria: Moje artykuły | Dodał: anmark (2013-12-09)
Wyświetleń: 410 | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
[ Rejestracja | Wejdź ]
Formularz logowania
Wyszukiwanie

Copyright MyCorp © 2018
Kreator witryn - uCoz