szkola.jpg                                                                                                          Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w  Holonkach


       

                       
       
   Adres:       Holonki 67, 17-120 Brańsk tel/fax 85 7373523
Kategorie sekcji
Statystyki

Ogółem online: 1
Gości: 1
Użytkowników: 0

Artykuły

Główna » Artykuły » Aktualności

SPOTKANIE Z POLICJĄ

Spotkanie z Policją.

 

                13 października 2017 r. przedstawiciele bielskiej policji odwiedzili Szkołę Filialną w Chojewie. Uczestniczyli w spotkaniach z nauczycielami i uczniami. Tematem prelekcji było przeciwdziałanie zagrożeniom w środowisku uczniowskim oraz bezpieczeństwo dzieci w drodze do szkoły/domu.

W ramach programu prowadzący poruszyli tematy zagrożeń, na które mogą być narażeni najmłodsi uczestnicy ruchu drogowego pokonując drogę do szkoły. Szczególna uwagę zwrócono na prawidłowe przechodzenie przez jezdnię, znaki drogowe oraz poruszanie się po drodze, poza terenem zabudowanym. Zwrócono przy tym uwagę na znacząca rolę elementów odblaskowych, które zwiększają bezpieczeństwo pieszych. Przy okazji najmłodsze dzieci otrzymały takie elementy od prowadzących spotkanie.

                W trakcie spotkanie z gronem pedagogicznym prowadzący przypomniały algorytm postępowania nauczyciela w przypadku ujawnienia ucznia pod wpływem alkoholu bądź innego środka odurzającego czy też ucznia wykazującego przejawy demoralizacji. Omówiono również zagadnienia dotyczące przemocy w rodzinie i procedury „Niebieska Karta”.(IU)

 

Kategoria: Aktualności | Dodał: Karol (2017-10-23)
Wyświetleń: 36 | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
[ Rejestracja | Wejdź ]
Formularz logowania
Wyszukiwanie

Copyright MyCorp © 2018
Kreator witryn - uCoz