szkola.jpg

szkola.jpg

Witaj Gość | RSS

Główna Rejestracja Wejdź


Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II w Holonkach

Holonki 67, 17-120 Brańsk
gm. Brańsk tel/fax 85 7373523
s
Kategorie sekcji
Statystyki

Ogółem online: 1
Gości: 1
Użytkowników: 0

Artykuły

Główna » Artykuły » Aktualności

IV Turniej Piłki Nożnej Halowej drużyn mieszanych

Dnia 14 kwietnia odbył się IV Turniej Piłki Nożnej Halowej drużyn mieszanych Szkół Podstawowych w Domanowie. W zawodach uczestniczyło 5 drużyn reprezentujących okoliczne szkoły podstawowe. Turniej rozegrano systemem „ każdy z każdym ‘’. Wspólna rywalizacja przebiegała w dużym napięciu i emocjach do samego końca. Ku uciesze kibiców, bramki padały również w ostatnich sekundach meczu. Skład reprezentujący naszą szkołę był następujący: N – Jakub Kołoszko P – Kacper Górski ŚO – Karol Górski ŚO – Natalia Malinowska BR – Marcin Wierciński Ławka rezerwowych: ŚO – Ola Kamińska, ŚO - Elwira Dawidowska, BR – Łukasz Wróbel. Trenerem naszej drużyny była Pani. Teresa Olędzka. Najlepszym strzelcem naszej drużyny był Jakub Kołoszko. Najlepszym asystującym naszej drużyny był Jakub Kołoszko – 1 asysta, Marcin Wierciński – 1 asysta – Kacper Górski – 1 asysta.

Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco:

I m.- SP Domanowo

II m.- SF Chojewo

III m. - SP Mień

IV m. - SP Holonki

V m.-  SF Świrydy

 

Kategoria: Aktualności | Dodał: anmark (2014-04-23)
Wyświetleń: 314 | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
[ Rejestracja | Wejdź ]
Formularz logowania
Wyszukiwanie

Copyright MyCorp © 2017
Kreator witryn - uCoz