szkola.jpg                                                                                                          Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w  Holonkach


       

                       
       
   Adres:       Holonki 67, 17-120 Brańsk tel/fax 85 7373523
Kategorie sekcji
Statystyki

Ogółem online: 1
Gości: 1
Użytkowników: 0

Artykuły

Główna » Artykuły » Aktualności

DZIEŃ ZIEMI

Dzień Ziemi – edukacyjnie i artystycznie

         Od wielu lat w polskich szkołach Święto Ziemi jest ważnym elementem edukacyjnym. Niektóre placówki obchodzą go bardzo uroczyście i ciekawie. W tym roku do Szkoły Podstawowej w Chojewie zaproszono leśników z Nadleśnictwa w Rudce, którzy zaprezentowali kilka tematów związanych z edukacją leśną oraz promowali idee zrównoważonego rozwoju. Zajęcia edukacyjne prowadził Błażej Safaryn Specjalista Służby Leśnej ds. edukacji Nadleśnictwa w Rudce. W celu ich uatrakcyjnienia zaprezentował on uczniom jak można naśladować głosy zwierząt grając na specjalnym rogu.

        Uczniowie klas IV - VI ze szkoły w Chojewie przygotowali część artystyczną z elementami ekologii, recyklingu, które są bardzo ważne w dzisiejszym życiu. Mówili oni także, że człowiek powinien czuć się odpowiedzialny za to, że na ziemi jest tyle zanieczyszczeń. Ziemia nie należy tylko do ludzi ,ale także do zwierząt i roślin. To przesłanie powinno uświadomić każdemu znaczenie jakie ma dbanie o czystość naszej planety.

JU fot. JU

 

Kategoria: Aktualności | Dodał: Anna (2016-06-10)
Wyświetleń: 129 | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
[ Rejestracja | Wejdź ]
Formularz logowania
Wyszukiwanie

Copyright MyCorp © 2018
Kreator witryn - uCoz